پرایمر LEA

پرایمر آرایشی چیست؟

اگر تابه حال از پرایمر استفاده نکرده‌اید، محصول فوق‌العاده‌ای را از دست داده‌اید.

فرقی نمی‌کند که اهل آرایش غلیظ باشید یا ترجیح دهید فقط از یک کرم مرطوب‌کننده و بالم لب استفاده کنید، وقتی می‌خواهید پوستی درخشان داشته باشید یا پایه صاف و یکدستی برای زیرسازی آرایش خود ایجاد کنید، پرایمر یک نعمت بزرگ است.اما بسیاری از افراد، این مرحله آرایش را نادیده می‌گیرند زیرا معتقدند به آن نیازی ندارند.

پرایمر، پایه اساسی برای زیرسازی و آرایش صورت است که باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش می‌شود.مواد تشکیل دهنده پرایمرها، پلیمرهایی برپایه سیلیکون مثل دایمتیکون هستند و اثر نرم‌کنندگی فوق‌العاده‌ای دارند. پرایمر، انواع چروک‌های سطحی، عمیق و حفره‌های پوست را می‌پوشاند.

استفاده از نوک انگشت بهترین روش است.

اگر در مکانی هستید که آب و هوایی گرم و مرطوب یا سرد و خشک دارد همیشه پرایمر را در دسترس داشته باشید تا آرایشی ماندگار داشته باشید. اما پیشنهاد می‌کنیم در تمام طول سال از پرایمر استفاده کنید. فرقی نمی‌کند هوا چه‌طور باشد، این کرم در زمان و انرژی شما برای آرایش صرفه‌جویی می‌کند.   می‌توانید پرایمر را به تنهایی استفاده کنید.

دوست دارید چهره‌ای بدون آرایش اما با جلوه بیشتری از حالت معمولی داشته باشد؟ پرایمر راه حل شماست.

پرایمر LEA با فرمول نرم و ابریشمی خود، پس از استفاده ظاهر روزنه های آشکار پوست را کاهش داده و چروک های ریز پوست را تعدیل می کند. بهنگام استفاده بسیار سبک و راحت بوده و بدون ایجاد حس سنگینی به پوست ظاهری ابریشمی، نرم و مات میبخشد و بر افزایش ماتدگاری آرایش موثر است .

ویژگی های محصول :

– مات کنندۀ پوست

– موثر بر افزایش ماندگاری آرایش بر روی صورت

– کاهش منافذ باز پوست

– پوشش دهی عیوب صورت

– نرم کنندۀ پوست

– بافت سبک